Akıllı Sulama Sistemleri ile Doğal Su Kaynaklarımızı Koruyor, Faturalarımızda %40’a varan Tasarruflar ile Birlikte Bitkilerinizin Gelişimini İhtiyaç Duydukları Miktarı Zamanlayarak Daha Sağlıklı ve Yüksek Görsel Seviyesine Çıkartabiliyoruz.

Bahçenizin Yapısına Göre Planlanarak Orantılı Sulama Gerçekleşmesi Örnek Olarak Çim Alanlar İçin Tüm Bölgelerin Yeterli ve Eşit Miktarda Su Dağılımının Sağlanması Gerekmektedir. Bu Örneğimizdeki Durumun Gerçekleşmesi Çim Alanlarda Yosun Oluşumunu Geciktirecek, Çamurlaşmayı Önleyecek ve Bitki Gelişiminde Sararmalar, Mantar Hastalıkları Minimum Seviyeye İndirecektir. Gelişen Teknolojik Ürünler ile Kontrol Cihazlarınız Artık Uzaktan Erişim Sağlayabilir ve Dünyanın Dört Bir Tarafından Sisteminizi Kontrol Edebilirsiniz.

Bizler Firma Olarak Otomatik Sulama Sistemlerine Sıvı Gübreleme Tankları Entegre Etmeye Başladık. Böylelikle Bitkileriniz Belirli Aralıklarda Orantılı Olarak Gübreleniyor ve Bitki Sağlığına Tam Orantılı Olarak Bahçelerinizin Görsel Zenginliği En Üst Seviyeye Çıkartıyoruz.

Hizmet Özellikleri

Özen Göstererek Kalitemizi En Üst Seviyede Tutuyoruz ve Kullandığımız Ürünlerde Bahçelerinizin %100 Orantılı Sulama Sağlaması İçin Profesyonel Ekibimiz Tarafından Uygulamalarımızı Gerçekleştiriyoruz.

  • Dünya Markaları ( Rainbird ve Hunter ) 1.Sınıf Kaliteli Ürünler
  • Rotor veya Sprey Sprinkler ( Bölgesel Değişim Seçenekleri )
  • Yağmurlama ve Damlama Akıllı Sulama Sistemleri
  • Sulama Mühendisliği
  • Pilli, Elektrikli ve Wifi Erişimli Kontrol Cihazları
  • Otomasyon Sistemleri
  • Endüstriyel Sulama
  • Bar ve Basınç Dayanıklı P100 Kangal Boru Seçenekleri

Detaylar

Yaklaşık Olarak %40 ‘ a Varan Su Tasarrufu Sağlarsınız ve Bitkileriniz Orantılı Sulama Gerçekleştiği İçin Düzenli Büyürler ve Görsellikleri Üst Seviyede Olur.

Azalan İş Gücü; Ortalama 100m2 Lik Kare veya Dikdörtgen Bir Alanı El İle Sulama Yapmak Yaklaşık Yarım Saat Sürmektedir, Otomatik Sulama Sistemi Ortalama 10 dakik da Sulamayı Tamamlar, Sıcaklık Zamanına Göre ve Su Kaynağı Gücüne Göre Değişiklik Gösterir. Su Göllenmesi Yapmaz Bu Sayede Bitki Hastalıklara Karşı Korunmuş Olur. Bitki Gelişimi Düzenli Olur.

Kontrol Ünitesi ( 9v veya 24v ), Selenoid Vana, Ana Hat Boruları, Sulama Sistemleri Ek Parçaları, Sprinkler ( Rotor veya Sprey ) Olmak Üzere Sistemin Kuruluşuna Göre Değişiklik Göstermektedir.

Kısaca Özetleyecek Olursak Dar Alanlarda Sprey, Geniş Alanlarda ise Rotor Başlıklar Seçilmelidir. Bölgelere Göre Değişiklik Gösterir.